Absolventi DF, obracíme se na Vás! Věnujte nám prosím 20 minut a vyplňte náš dotazník!

 

Průzkum absolventů Divadelní fakulty JAMU

 

Vážená absolventko, vážený absolvente, 

Žijeme v době, kdy absolventi Divadelní fakulty JAMU čelí ve svém profesním i osobním životě mnoha výzvám. Jak se Vám v profesním životě daří? Kde pracujete? Co Vás živí?  Byla/Byl jste z důvodů pandemie nucena/nucen dočasně změnit práci? To vše Vaši alma mater zajímá.  

Obracíme se na Vás s prosbou o vyplnění dotazníku, který obsahuje údaje povinně (označené *) a nepovinně vyplňované a zabere Vám asi 20 minut.  

Povinně vyplněné údaje jsou anonymní a poslouží k výzkumu absolventů DF JAMU. Vaše kontaktní údaje vyplňte jen v případě, že Vás výzkum absolventů zajímá a ráda/rád byste se zapojila/zapojil formou osobních rozhovorů a/nebo chcete být součástí databáze absolventů (databáze kontaktů za účelem zasílání informací či novinek). Vaše kontaktní údaje pak budou použity pouze pro tyto účely.

V budoucnu pro Vás totiž plánujeme aktivity, které by Vám měly pomoci v současné rychle se měnící době, a rádi bychom vybudovali fungující sociální síť absolventů, abyste mohla/mohl komunikovat nejen s fakultou, ale také se svými spolužáky či využívat služeb celoživotního vzdělávání. 

Pokud se v budoucnu rozhodnete, že již nechcete být v databázi nebo nebudete chtít zasílat novinky a informace o DF, prosím napište na e-mail: absolventidf@jamu.cz 

 

Děkujeme! 

Vyplněním údajů dáváte souhlas s jejich využitím, a to pouze pro potřeby DF JAMU.