Zveme vás na Setkání akademické obce v úterý 19. října od 18:00!

Vážené kolegyně, vážení kolegové, 
s odstupem děkujeme všem, kteří se zúčastnili Setkání (NEJEN) akademické obce v úterý 12. října. Děkujeme i vám, kteří jste se připojili on-line. A protože toto první naše setkání otevřelo různá témata a vyvolalo velké množství otázek, tak jsme se s kolegy – pedagogy rozhodli pro další setkání. Chceme s vámi dál mluvit a posunout se k dalším krokům. Vysvětlit, co vám není jasné a čemu nerozumíte.
Proto vás zveme vás na setkání (tentokráte opravdu jen) akademické obce a to v úterý 19. 10. 2021 od 18:00 (místnost č. 202). Cítíme potřebu se potkat znovu a to co nejdříve. Proto již příští týden. Chceme s vámi dál mluvit a posunout se k dalším krokům. Úterní setkání nesvolává akademický senát ani vedení fakulty, ale naši pedagogové. Bude možná méně formální, bez mikrofonů a v aule (namísto místnosti č. 104), ale za důležité považujeme se prostě potkat. Vzhledem k tomu, že se setkání uskuteční již příští týden, nebude zajišťěn live stream. Omlouváme se vám všem, kteří jste v zahraničí, mimo Brno nebo doma nemocní. Neznamená to, že další podobná setkání už nebudou streamovaná, nicméně nyní nemáme možnost stream technicky zajistit. Z úterního setkání vznikne zápis a ten vám dáme k dispozici.
Domníváme se, že je důležité se potkávat častěji a pravidelně, i když se třeba nepotkáme vždy všichni. Chápeme, že máte všichni hodně závazků i mimo fakultu, kdo ale budete mít čas a zájem, rádi vás v úterý od 18:00 uvidíme. Ani toto setkání nebude poslední a kdo nebudete moci přijít teď, budeme se těšit příště.